Konto z premią 120 zł – promocja banku BZ WBK powraca!

Posted by on 28 marca 2016

Całkiem niedawno, bo kilka miesięcy temu, dostępna była promocja prowadzona przez bank BZ WBK oraz Agorę, która umożliwiała otrzymanie 100 zł premii za otwarcie konta na 4%.

Teraz promocja powraca z jeszcze większą premią, bo aż 120 zł za otwarcie konta!

Warunki:

   1. W dniach od 21 marca – 20 kwietnia 2016 roku, kliknij w link http://bit.ly/kontoBZWBK i wypełnij formularz wpisując swój adres e-mail

  1. Pamiętaj, aby przed przesłaniem wniosku zaakceptować 3 poniższe zgody (zaznaczyłam strzałkami).konto BZ WBK 1
  2. Kliknąć w link potwierdzający przesłany na podany adres e-mail (mail będzie pochodził od nadawcy „noreply@bankzpremia.pl”, warto sprawdzić folder spam, gdyby nie było go w odebranych)konto BZ WBK 2
  3. Wyrazić w formularzu udostępnionym w linku zgodę na zwolnienie Banku z tajemnicy bankowej, w zakresie określonym w formularzu (ma to związek z późniejszą wypłatą premii na nowo otwarte konto.  Organizator promocji musi posiadać na to Twoją zgodę (po to, aby bank udostępnił organizatorowi Twój numer konta do przelewu premii).konto BZ WBK 3
  4. Kliknąć „Otwórz konto” i wypełnić wniosek o otwarcie konta Godnego Polecenia.

Umowę można zawrzeć poprzez wykonanie przelewu autoryzującego na kwotę 1 zł (zwracane po autoryzacji), lub poprzez kuriera. Ja osobiście wolę przelew autoryzujący, musisz jednak pamiętać, że dane podane we wniosku muszą być zgodne z danymi konta, z którego wykonujesz przelew (czyli musi to być przelew z Twojego konta, a nie na przykład z konta męża, czy żony). Do tego będzie Ci również potrzebny dowód osobisty i skaner (wymaga dołączenia skanu DO). Przy podpisaniu umowy przez kuriera spotkałam się z samymi problemami (nie przyjechał na czas, umowa była nieczytelna, do podpisanej umowy musisz dołączyć ksero dowodu osobistego). Wybór pozostawiam Tobie.

Po wypełnieniu wniosku powinieneś otrzymać potwierdzenie zawarcia umowy na adres e-mail oraz wzór Umowy. Po zatwierdzeniu umowy, bank prześle Ci gotową umowę również na adres podany e-mail.

Co jeszcze?

Dodatkowym warunkiem jest dokonanie 3 przelewów na kwotę 800 zł w miesiącach: kwiecień, maj i czerwiec (liczy się data wpływu pieniędzy na konto). Pieniądze oczywiście zostają do Twojej dyspozycji. Możesz je przelać z powrotem, albo dokonać niezbędnych płatności. Warto je pozostawić na koncie, gdyż jest oprocentowane na 4% (do kwoty 4000 zł), co bardzo się opłaca.

Co zyskujesz?

Konto za 0 zł
Konto oprocentowane na 4% w skali roku (miesięczna kapitalizacja odsetek), do 4000 zł
oprocentowanie 1% w skali roku, powyżej 4000 zł
przelewy internetowe, smsKody, wyciągi - bez opłat
Zwolnienie z części opłat za kartę, m.in.: opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Omni lub MasterCard PAYBACK Omni

O przyznaniu gwarantowanej premii Organizator powiadomi Uczestnika do dnia 25.07.2016.
Do dnia 31.07.2016 Uczestnik zakwalifikowany do otrzymania gwarantowanej premii zobowiązany jest uzupełnić w Aplikacji numer swojego Wymarzonego Konta Osobistego, które założone zostało podczas Promocji.
Premia gwarantowana zostanie przekazana przez Organizatora do dnia 24.08.2016.

Razem w mężem otworzyliśmy konto w poprzedniej promocji, więc środki ładnie nam procentują (lepiej niż na lokacie). Obecnie nie dokonuję z niego żadnych przelewów – traktuję jak lokatę. Choć ostatnio trochę się zastanawiam, bo mój główny bank dolicza opłatę za wykonany przelew (małą, bo małą, ale jednak).

Konto jest bezpłatne do 30 czerwca 2017 roku i wtedy też zamierzamy je zamknąć, aby nie ponosić opłat związanych z prowadzeniem konta. Na chwilę obecną jednak żadna lokata nie jest w stanie zagwarantować nam 4%. Szczerze Ci polecam, tym bardziej, że oprócz darmowego konta zyskujesz premię w wysokości 120 zł. Jeśli założysz konto razem ze współmałżonkiem – aż 240 zł 🙂

Kliknij w link http://bit.ly/kontoBZWBK i załóż konto z premią 120 zł!

Autor:

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress