Jak stworzyć własną stronę internetową?

OTO POZNASZ GOTOWY SPOSÓB

Jak Samemu Stworzyć Swoją Własną Stronę Internetową w Mniej Niż 24h?

 

Na wstępie dziękuję Ci, że zainteresowałeś się i wszedłeś na tę stronę. Oznacza to, że jesteś osobą, która chciałaby zaistnieć w internecie.

Na tej stronie udostępnię Ci ZA DARMO gotowe rozwiązanie, które szybko i skutecznie pomoże Ci stworzyć Twoją własną stronę internetową od zera KROK PO KROKU, zaistnieć w sieci oraz umożliwić zarabianie pieniędzy.

Jeśli natrafiłeś na tą stronę, to prawdopodobnie:

  • chcesz stworzyć swoją własną stronę internetową
  • nie wiesz jak krok po kroku tego dokonać
  • nie dysponujesz gotówką rzędu 1000-2000 zł na zapłacenie informatykowi za stworzenie Twojej strony internetowej

Widzisz, dokładnie rok temu miałam dokładnie takie same problemy i byłam w tym samym miejscu co Ty.

Znalazłam jednak rozwiązania, które całkowicie odmieniło moje życie i wysokość osiąganych przeze mnie zarobków (za chwilę udostępnię Ci je ZA DARMO).

Strona, którą widzisz, została stworzona wyłącznie przeze mnie (nie jestem informatykiem),

jak założyć bloga 1

prowadzę również osobistego bloga na interesujące mnie tematy rozwoju osobistego i alternatywnych form zarabiania pieniędzy (dochodu pasywnego) – link do strony http://agnieszka-dudek.pl

jak założyć bloga 2

 

Pokazuję Ci moje strony z bardzo prostego powodu – dla mnie liczy się efekt końcowy, czyli w tym przypadku Twoja własnoręcznie stworzona strona internetowa/blog. Sama nadal szkolę się i uczę, a koszt zdobycia nowych umiejętności już dawno przekroczył sumę 15.000 zł.

Myślę, że zgodzisz się ze mną, że to uczciwe rozwiązanie. Z pewnością nie chciałbyś sytuacji, w której zakupiłbyś kurs tworzenia stron internetowych, a nie umiałbyś po nim sam stworzyć strony.

W tym miejscu mam dla Ciebie naprawdę świetną wiadomość

Ponieważ Moduł 1, który Ci udostępniam jest ZA DARMO. Nie jest to z pewnością do końca uczciwe wobec mnie i mojej pracy, którą w to włożyłam, ale chcę żebyś przekonał się, że udostępniam Ci tylko GOTOWE ROZWIĄZANIA.

OTO CO MAM

Przygotowałam dla Ciebie pełen pakiet gotowych wskazówek, które poprowadzą Cię przez instalację strony opartej na WordPressie, aż do pełnej automatyzacji Twoich działań.

Dzięki moim wskazówkom zobaczysz jak stworzyć swoją stronę internetową, dowiesz się również jak założyć bloga.

Zobacz poniżej co zawiera MODUŁ 1:

  1. Jaką nazwę domeny wybrać, aby przyciągnąć czytelników do swojej witryny? 14:06 min
  2. Jak domenę wybrać, aby cieszyć się jej niezawodnością przez bardzo długi czas? 05:35 min
  3. Wybieramy kawałek twardego dysku w internecie, czyli hosting. 06:23 min
  4. Instalujemy WordPressa, czyli nasza przestrzeń do kontaktu z czytelnikami. 10:57 min

Każda z tych pozycji ma pomóc Tobie w stworzeniu Twojej własnej strony internetowej SAMODZIELNIE.

W internecie znajdziesz mnóstwo materiałów dotyczących tworzenia stron internetowych, ale tak naprawdę żadna krok po kroku nie pokaże Ci jak to zrobić, lub też będziesz musiał zapłacić niemałe pieniądze za jej stworzenie.

W chwili obecnej udostępniam Ci Moduł 1 za darmo, ale możliwe jest, że przy dużej liczbie zainteresowanych, zapisy zostaną zamknięte. Dlatego też jak widzisz, warto działać od razu, tym bardziej, że nic nie ryzykujesz.

CO MUSISZ ZROBIĆ?

Zapisz się w formularzu poniżej podając swoje imię i adres email, a w ciągu kilku minut otrzymasz login i hasło do DARMOWYCH MATERIAŁÓW WIDEO!

 

 

 

Imię:
Adres email:

 

 

 

Podsumowując

Jeśli chcesz samodzielnie stworzyć swoją własną stronę internetową i wypromować siebie lub swoje produkty,

Jeśli chciałbyś zacząć zarabiać dodatkowe pieniądze poprzez swoją stronę internetową

Podejmij najlepszą dla siebie decyzję i zapisz się korzystając formularza powyżej, a natychmiast po zapisie otrzymasz dostęp do DARMOWYCH materiałów.

Warto to zrobić tym bardziej, że postanowiłam nagrodzić i zmotywować do działania pierwsze 100 zapisanych osób, które otrzymają 50% rabatu na Moduł 2. (Kliknij i dowiedz się więcej co znajduje się w Module 2).

To jest moment, w którym decydujesz czy:

  1. odpuszczasz sobie i dalej wiedziesz życie, które wiodłeś do tej pory. Prawdopodobnie nadal nic nie zmieni się w Twoim życiu, nie zarobisz dodatkowych pieniędzy i nie podzielisz się sobą i swoją wiedzą ze światem. Gdy za rok o tej porze trafisz ponownie na mnie i tą stronę, będziesz tkwił w tym samym miejscu (lub gorszym)

2. korzystasz z DARMOWYCH materiałów, które Ci udostępniam. Wykonaj wszystkie wskazówki krok po kroku, dzięki którym stworzysz SAMODZIELNIE swoją własną stronę internetową/blog.

Podejmij TERAZ najlepszą dla siebie decyzję i zapisz się w poniższym formularzu, aby odebrać DARMOWE materiały!

 

 

Imię:
Adres email:

 

 

JAK ZA MNIEJ NIŻ 100 ZŁ STWORZYĆ WŁASNĄ STRONĘ INTERNETOWĄ?

Wypełnij formularz i odbierz dostęp do darmowych materiałów wideo

Zapisuję się i odbieram bezpłatny dostęp!

 

Imię:
Adres email:

 

 

 

UWAGA! Ten materiał ma ograniczoną liczbę 1000 miejsc i w każdej chwili może zostać zdjęty, a wtedy nie będziesz miał możliwości obejrzeć go za darmo. Dlatego też zostaw swój adres email w formularzu powyżej, aby go odebrać.

Autor:

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress