FutureNet – społecznościowa platforma przyszłości?

Posted by on 4 kwietnia 2016

future net co to jestWyobraź sobie sytuację, gdy za każdy post, zdjęcie, plik, udostępnienie i inne czynności które codziennie wykonujesz w internecie Facebook Ci płaci.

Tak, płaci Tobie – nie Ty jemu 🙂

A teraz wyobraź sobie, że coś takiego istnieje! Istnieje program, który płaci Ci za codzienną aktywność. Ten program nazywa się FutureNet.

FutureNet co to jest? Jest to platforma społecznościowa, na której możesz udostępniać posty, wstawiać zdjęcia, udostępniać informacje i pliki (skonstruowana podobnie jak FB, nawet tak samo wygląda). Za każdą taką aktywność jest naliczana dla Ciebie odpowiednia kwota. Program stworzony w Polsce, przez Polaków, znany już prawie w całym świecie. Nie ma jeszcze może tylu użytkowników co FB, ale dzięki możliwości zarabiania, rozrasta się w bardzo szybkim tempie.

Przejdźmy zatem do konkretów.

KOSZTY w FutureNet

Możesz zarabiać na polecaniu, ale wtedy musisz mieć wykupioną matrycę (czyli tzw. worek, do którego wpadają Twoi poleceni).  Poniżej prezentuję Ci jak wyglądają dostępne aktualnie matryce i w zasadzie są to jedyne koszty, które możesz ponieść (ale nie musisz jeśli nie chcesz). Będziesz wtedy zarabiał na swojej aktywności. Zrozumiałe natomiast jest, ze wykupując matrycę, zarabiasz więcej. Możesz zacząć od najniższej matrycy i zobaczyć jak to wygląda.

jak zarabiać w future net

Jak zarabiać na FutureNet?

  1. Masz aż 10 premii, więcej o nich możesz przeczytać tutaj Plan Marketingowy FutureNet. Bonusy otrzymujesz już za samo zalogowanie się i pierwszą aktywność, pisanie postów, udostępnianie plików itd.

future net opinie

 

2. Zapraszając znajomych, otrzymujesz większe bonusy, aż do 10 poziomów. Żadna nie ponosi w związku z rejestracją żadnych opłat (musi mieć sponsora wprowadzającego, czyli Ciebie :))

jak zarabiać na future net

 

Oczywiście im wyższą matrycę posiadasz, tym więcej możesz zarobić. Możesz również zyskać w inny sposób. Mianowicie, nad sobą możesz posiadać maksymalnie 3 osoby. Jeśli Twój sponsor nie wykupi odpowiedniej matrycy, część z osób, które zapisały się z jego linka, może trafić do Twojej matrycy (tzw. „spadochroniarze”), w związku z tym, że u niej już się „nie mieszczą”.

3. Zarabiasz na dochodach osób wprowadzonych przez siebie od 10% – 50% (zależny od wykupionego pakietu)

future net

4. Do tego dochodzą różne nagrody rzeczowe, wycieczki itp. Ale myślę, że na ten moment nie jest to aż tak istotna sprawa. Otrzymujesz również Media Points (np. 1000 MP przy rejestracji, które możesz wymienić np. na Generator stron typu Landing Page, matryce, lub inne proponowane produkty).

PODSUMOWANIE

Jak więc widzisz, gdyby udało Ci się przenieść swoich znajomych z FB na FutureNet, mógłbyś zarobić całkiem niezłe pieniądze za samą aktywność Twoją i Twoich znajomych. Natomiast z tego co widzę aktualnie, bez polecania te zarobki są naprawdę niewielkie. O wiele większe możliwości masz przy wykupieniu matrycy i zapraszaniu ludzi do FutureNet.

Możesz się zarejestrować choćby dlatego, żeby zobaczyć jak to wygląda i jak działa (rejestracja i członkostwo jest darmowe). W każdej chwili możesz usunąć konto (ale w sumie po co, przecież chcesz zarobić), a ewentualnie w trakcie zdecydować, czy przejdziesz na wyższy poziom i wykupisz matrycę.

Zarejestrować się do FutureNet możesz pod tym linkiem FutureNet – rejestracja

Dużo większe możliwości zarabiania daje nowy program, który jest połączony z FutureNet i nazywa się FutureAdPro. Jest to program typu revenue share, który dzieli się z Tobą zyskami z reklam. Ale o tym więcej w kolejnym wpisie.

Autor:

Simple Business by Nimbus Themes
Powered by WordPress